Magswitch Technologies i UNIVER forgen una associació estratègica per revolucionar les solucions d'enginyeria de l'automoció

Russelsheim, Alemanya - Magswitch Technologies i UNIVER, dos líders de la indústria reconeguts, es complauen a anunciar una associació transformadora destinada a remodelar el panorama de les eines de final de braç (EOAT) i les solucions d'enginyeria per al mercat europeu de l'automoció.

Amb més de 50 anys d'experiència, UNIVER s'ha consolidat com a pioner en components d'automatització pneumàtica, tecnologia innovadora de subjecció i sistemes d'eines modulars, inclosa la solució patentada GR8. De la mateixa manera, Magswitch, amb el seu reconeixement global, s'especialitza en la retenció de treballs magnètics, solucions d'aixecament pesat i solucions d'automatització, amb unes 65 patents que han redefinit les possibilitats de la tecnologia magnètica en diverses indústries d'arreu del món.

Aquesta col·laboració estratègica fusiona l'experiència d'UNIVER en automatització amb les innovadores solucions magnètiques de Magswitch, amb l'objectiu d'oferir als clients una eficiència, fiabilitat i versatilitat inigualables en opcions i solucions d'enginyeria EOAT. Aprofitant els nostres punts forts col·lectius, ens comprometem a oferir productes d'última generació adaptats a les necessitats específiques del mercat de l'automoció.

"La nostra associació amb UNIVER marca una fita important en el nostre viatge per redefinir els estàndards de la indústria", va dir David Morton, CEO i fundador de Magswitch Technologies. "Junts, preveiem interrompre encara més les solucions d'EOAT i de subjecció d'automòbils, oferint als clients solucions més lleugeres, de menor cost i més eficients que impulsin la productivitat i el rendiment".

El centre d'aquesta associació és l'establiment de Magswitch Technology Europe GmbH, que serveix com a punt de contacte únic per als productes Magswitch i UNIVER al mercat europeu de l'automòbil.

Situat a Ingolstadt, Baviera i amb seu a Russelsheim, Alemanya, el nostre equip de col·laboració es dedica a oferir un servei tècnic i un servei al client excepcionals.

"Aquesta associació no només combina la nostra experiència tècnica, sinó que també uneix dos equips d'individus capaços sota un mateix sostre", va afegir Markus Oerder, director general de Magswitch Technology Europe GmbH. "Estem entusiasmats amb les oportunitats que presenta i estem compromesos a oferir solucions innovadores que superin les expectatives dels nostres clients".

Per obtenir més informació o consultes sobre la nostra associació i productes, poseu-vos en contacte amb cs@magswitch.com. Esperem discutir com la nostra col·laboració pot abordar les vostres necessitats específiques i impulsar el vostre negoci.

Mitjans de comunicació:

Dawn Gonzalez, directora de màrqueting global

Tecnologies Magswitch

1000 McCaslin Blvd. Suite 301 Superior, CO 80027

dgonzalez@magswitch.com

+1 (720) 460-4974

Sobre Magswitch Technologies: Magswitch Technologies és líder mundial en suport de treball magnètic, solucions d'aixecament pesat i solucions d'automatització, revolucionant les indústries amb tecnologia magnètica innovadora.

Sobre UNIVER: UNIVER és un nom de confiança en components d'automatització pneumàtica, tecnologia de subjecció i sistemes d'eines modulars, que ofereix solucions d'avantguarda des de fa més de 50 anys.

 

Comanda de comandes nets

Article preu quantitat Total
Subtotal 0,00 € cadascuna
Enviament
Total

Adreça d'enviament

Mètodes d'Enviament